MSPO 2018 już za nami!

 

Tak jak wspominaliśmy, na początku września tego roku, braliśmy udział w  jednych z najbardziej rozpoznawalnych targach zbojeniowych. Tegoroczne wydarzenie przeszło do historii zrzeszając 624 firmy z 31 krajów świata, z czego 328 firmy pochodziły z Polski. Dodatkowo MSPO 2018 odwiedziły aż 53 delegacje z 46 państw. Łączna liczba zwiedzających wyniosła ok. 34 tysiące osób. Gościem honorowym był Prezydent Andrzej Duda. Na targach można było również spotkać Ministra Obrony Narodowej Mariusza Błaszczaka czy szefa Biura Bezpieczeństwa Narodowego Pawła Solocha.

Nasz wynalazek Mobile Solar Container (MSC) był unikatowy na terenie targów. Chętnie odpowiadaliśmy na pytania osób zainteresowanych naszą firmą oraz produktem. Uważamy, że jest on świetną alternatywą dla spalinowych agregatów prądotwórczych używanych na terenach baz wojskowych, na poligonach czy podczas misji, a za kluczowe zalety uważamy brak emisji zanieczyszczeń oraz hałasu. 

Tegoroczne targi przekonały nas o słuszności stworzenia Mobile Solar Container i z wielką chęcią będziemy się pojawiać na kolejnych kluczowych wydarzeniach zarówno na terenie naszego kraju jak i za granicą.