MSPO 2018

W tym roku Solar Networks Sp. z o.o. po raz pierwszy zagości na Międzynarodowym Salonie Przemysłu Obronnego w Targach Kielce, który odbędzie się od 4 do 7 września, natomiast od 8 do 9 września towarzyszyć mu będą Dni Otwarte.

MSPO 2018 jest miejscem prezentacji nowości sektora obronnego z całego świata. Pragniemy na nim, przedstawić nasz innowacyjny produkt jakim jest Mobile Solar Container. Znajdą nas Państwo na stoisku B15 w hali B.

MSC jest to opatentowane mobilne urządzenie, które może służyć do zasilania w dzień i w nocy np. baz, poligonów, misji bojowych. Urządzenie jest autonomiczne, nie emituje hałasu, może pracować w trudnych warunkach terenowych oraz w miejscach bez infrastruktury elektroenergetycznej. MSC można szybko rozłożyć oraz złożyć (ok. 2,5h). Transport odbywa się na naczepie przystosowanej do załadunku kontenerów morskich. Urządzenie może pełnić funkcję prewencyjną lub podstawową np. w przypadku braku dostawy energii elektrycznej lub w najgorszym wypadku w czasie wojny w przypadku zniszczenia dostaw paliwa.

Do zobaczenia na targach!