NAPEC 2018

Od 25 do 28 marca 2018 r. odbyła się wystawa i konferencja naftowa w Afryce Północnej – NAPEC. Jest to największa wystawa i konferencja na temat ropy i gazu w Afryce, koncentrująca się na rynku Afryki Północnej. NAPEC jest miejscem spotkań przedstawicieli rządów, dostawców usług i technologii, którzy prowadzą działalność w sektorze węglowodorów i energii w północnej Afryce oraz profesjonalistów zajmujących się ropą naftową i gazem z całego świata. Jest to wydarzenie skupiające przedstawicieli z ok. 40 krajów.

NAPEC rozpoczęło działalność już w 2011 r. i od tego czas stało się liderem branży naftowej i gazowej reprezentujących ICOs-NOC. Ma pozycję jako kluczowa platforma zrzeszająca specjalistów. Targi te były świetną okazją do nawiązania kontaktów z branży.

Stoisko firmy Solar Networks Sp. z o.o. było jednym z najbardziej obleganych, wzbudziliśmy olbrzymie zainteresowanie MSC. Nasze urządzenie uświadomiło, że jest alternatywa dla agregatów prądotwórczych – alternatywa, która potrzebuje jedynie słońca i nie generuje żadnych zanieczyszczeń ani odpadów.