Warsaw Humanitarian Expo

w dniach 11-13 czerwca

Solar Networks po raz pierwszy wzięła udział w Humanitarian Expo odbywających się w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym PTAK WARSAW EXPO z siedzibą w Nadarzynie. Warsaw Humanitarian Expo unikatowej inicjatywie w Europie Środkowo-Wschodniej, która pozwala na przedstawienie oferty produktowej dla działań humanitarnych i rozwojowych.

Udział w targach był dla nas niepowtarzalną szansą, aby nawiązać kontakt z przedstawicielami polskich i międzynarodowych organizacji, zajmujących się działaniami pomocowymi. Właśnie na tym wydarzeniu zaistnieliśmy w olbrzymim sektorze, jakim są działalności humanitarne i rozwojowe.

Jedyne i pierwsze takie wydarzenie

w Europie Środkowo-Wschodniej!

ORGANIZATORZY: MINISTERSTWO SPRAW ZAGRANICZNYCH ORAZ PTAK WARSAW EXPO.

HONOROWY PATRONAT: PREZYDENT POLSKI ANDRZEJ DUDA

PARTNERZY: LUBAWA S.A., KRAJOWA IZBA GOSPODARCZA ORAZ POLSKIE LINIE LOTNICZE LOT

Warsaw Humanitarian Expo to 6 stref biznesowych, na których odbędą  się prezentacje produktów i usług, spotkania one-on-one typu B2B i B2G, seminaria, konferencje i webinaria prezentujące najbardziej istotne zagadnienia związane z zamówieniami ONZ oraz tok postępowania o udzielenie zamówienia.

Prezentowaliśmy stoisko wewnętrzne jak
i zewnętrzne, na którym był rozstawiony MSC. Chętnie prezentowaliśmy ofertę naszej i przybliżaliśmy czym jest nasz innowacyjny MSC (Mobile Solar Container).

Nasi specjaliści przez trzy dni intensynie odpowiadali na Państwa pytania!