WYDARZENIA

Naszą kolejną inicjatywą była obecność na ERA 2019: Międzynarodowym Salonie Energii Odnawialnych, Czystej Energii i Zrównoważonego Rozwoju w Oranie. W tym roku przypadła 10. jubileuszowa edycja salonu. 

Solar Networks po raz pierwszy weźmie udział w Warsaw Humanitarian Expo – unikatowej inicjatywie w Europie Środkowo-Wschodniej, która pozwala na przedstawienie oferty produktowej dla działań humanitarnych i rozwojowych.

POWERGEN Africa

W dniach 14-16 maja 2019 r. weźmiemy udział w POWERGEN AFRICA w Kapsztadzie w RPA. Nasz udział dofinansowany jest w ramach projektu pozakonkursowego „Gospodarna Wielkopolska” 

NAPEC 2019

Od 10 do 13 marca 2019 r. wzięliśmy udział w NAPEC 2019 – największych międzynarodowych targach przemysłu naftowego i gazowego w Afryce. Poświęcone działalnościom skoncentrowanym wokół działalności związanej z ropą naftową i gazem.

Horyzont 2020

Horyzont 2020 jest kluczowym programem w dziedzinie badań i innowacji, trwającym od 1 stycznia 2014 r. do 31 grudnia 2020 r. Głównym jego celem jest przyczynianie się do zbudowania społeczeństwa i gospodarki opartych na wiedzy poprzez wspieranie badań, rozwoju i innowacji.

High-Level Forum Africa-Europe

Prezydent Republiki Ruandy oraz kanclerz Republiki Austrii w dniach 17-18 grudnia 2018 r. zorganizowali High-level Forum Africa Europe we Wiedniu. Było to forum gdzie spotkały się głowy państw afrykańskich i europejskich, prezesi światowych firm, a także innowacyjni przedsiębiorcy.

TENEWA - Together for Energy, Environment and Water

W listopadzie 2018r. dołączyliśmy do kameruńskiego programu TENEWA – Together for Energy, Environment and Water . Naszymi działaniami staramy się wspierać główne cele programu TENEWA.

Combat Engineer

Od 16 do 18 października 2018 r. wzięliśmy udział w Combat Engineer. Jest to największa w Europie konferencja, dedykowana inżynierii wojskowej, która omawia i prezentuje jej innowacyjne możliwości i rozwiązania branżowe.

Brokerage Event on Energy Systems and SCC

W dniu 5 października 2018 r. wzięliśmy udział w Brokerage Event on Energy Systems and SCC w Brukseli. W wydarzeniu wzięło udział 180 uczestników z 28 krajów, którzy mieli okazję porozmawiać o potencjalnej współpracy w ramach programu Horyzont 2020.

MSPO 2018 już za nami!

Tak jak wspominaliśmy, na początku września tego roku, braliśmy udział w  jednych z najbardziej rozpoznawalnych targach zbojeniowych. Tegoroczne wydarzenie przeszło do historii zrzeszając 624 firmy z 31 krajów świata, z czego 328 firmy pochodziły z Polski.

MSPO 2018

MSPO 2018 jest miejscem prezentacji nowości sektora obronnego z całego świata. Już od 4 do 7 września br. pragniemy na nim przedstawić nasz innowacyjny produkt jakim jest Mobile Solar Container. Znajdą nas Państwo na stoisku B15 w hali B.

WORLD CITIES SUMMIT

W dniach 8-12 lipca 2018 r. obyła się 6. edycja konferencji World Cities Summit. Solar Networks Sp. z o.o. ze swoim innowacyjnym produktem Mobile Solar Container, w dniach 9-11 lipca wystawiła się przy Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu w sekcji City Solutions Singapore.

European Development Days

W dniach 5 i 6 czerwca 2018 r. w Brukseli odbyły się Europejskie Dni Rozwoju (European Development Days EDD). Tegoroczna edycja koncentrowała się na kobietach i dziewczętach i potrzebie ich pełnego i równego udziału. 

Gen Innowacyjności

Firma Solar Networks Sp. z o.o. na początku maja br. pojawiła się w TVP1. Zostaliśmy zaproszeni do opowiedzenia historii naszej firmy oraz wynalazku MSC w programie o nazwie „Gen Innowacyjności”. Zachęcamy do obejrzenia odcinka!

NAPEC 2018

Od 25 do 28 marca 2018 r. odbyła się wystawa i konferencja naftowa w Afryce Północnej – NAPEC. Nasze stoisko uświadomiło, że MSC jest realną alternatywą dla agrageatów prądotwórczych – alternatywą, która nie powoduje żadnych odpadów ani zanieczyszczeń..

Misja szkoleniowa

Spółka Solar Networks od 13 do 15 lutego 2018 r. brała udział w misji szkoleniowej w Genewie. Misja miała na celu przedstawienie możliwości biznesowych jakie daje rynek zamówień publicznych organizacji międzynarodowych.